Obserwatorzy

wtorek, 3 kwietnia 2012

13. Wycieczka

Ostatnio nie chciałem Wam się chwalić gdzie byłem , bo u Was pogoda nie dopisuje. Ale dziś jednak pokażę Wam parę fotek z mojej małej wyprawy.
Byłem w mieście obok gdzie jest jedna z nielicznych piaszczystych plaż w Anglii. W większości tego kraju plaże są kamieniste , a takich piaszczystych jak nasze w Polsce jest bardzo mało.Oczywiście bywałem już w tym mieście , ale za każdym razem znajduję nowe ciekawe miejsca gdzie jeszcze nie byłem . Bo sama plaża jest może i fajna , ale ja nie jednak wolę sobie pozwiedzać a nie tylko leżeć i się opalać , chodź czasem mi się to zdarza :)

A więc przechodzimy to foto relacji :)

oto ja na tle morza
 oczywiście było też zbieranie muszelek i kamyczków Co z nimi zrobię to jeszcze nie wiem , czekam na razie na wenę twórczą , a może Wy macie jakieś pomysły ?

A tutaj to już Seba poskromca , nogi zaniosły mnie  w nowe miejsce gdzie jeszcze nie byłem i trzeba się było zmierzyć z takimi oto stworami :

Jak widać wyżej jedno już poskromione :)


Jak widzicie nie miałem problemów z ujarzmieniem tych potworków :)

Ale za to z ostatnim mogły być problemy  Miałem poważne obawy czy nie wyskoczy i mnie nie zrzuci :) Ale dałem radę się utrzymać :)

To oczywiście tylko niektóre fotki z tej wycieczki. Resztę możecie zobaczyć w mojej galerii zdjęć nr 4 a link do niej znajduję się w bocznej szpalcie.

Jestem ciekaw czy odgadniecie z jakimi stworzeniami się zmierzyłem :) Czekam na wasze typowania.
Kto wie, może komuś się uda wytypować prawidłowo wszystkie stworki :) A wtedy być może będzie nagroda w postaci niespodzianki :) A jaka? To na razie tajemnica :P

Życzę Wam milutkiego dzionka  i do zobaczenia następnym razem.

 

7 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia. Bardzo mi się podoba to miasto i z pewnością wybiorę się tam gdzie ty aby pozwiedzać te piękne miejsca te kwiaty cudne po prostu. ta plaza jedyna w sobie. no cudo dosłownie.
  A zwierzaczki poskromiłeś czy dosiadłeś to: delfinki,jaszczurka,jakiś robaczek chyba chrabąszcz i mróweczka. Ale jaszczurkę udało Ci się nawet sfotografować żywy okaz i śliczna jest.

  OdpowiedzUsuń
 2. Salamandra, mrówka, delfin, i nie wiem co jeszcze ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna wycieczka!
  Muszelki po przyklejeniu mogą stanowić ozdobę ramki do hafciku z morskimi motywami.
  Udało Ci się poskromić:
  1. trzyszcza polnego - chrząszcza barwy zielonej
  2. jaszczurkę zwinkę
  3. mrówkę rudnicę
  4. delfina butlonosego

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne fotki - niezły z ciebie fotograf . Piękna plaza i super masz wycieczki az ci zazdroszczę . Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piekna wycieczka, wspaniale udokumentowana. Zazdroszczę Ci pogody i plaży, bo ja w tym roku nie zobaczę mojej największej miłości Bałtyku :(:(:

  OdpowiedzUsuń