Obserwatorzy

środa, 28 marca 2012

10. Wiosna

Jestem już jestem :) Bez paniki proszę :P Nigdzie nie zniknąłem ani się nie zapodziałem :)

Zrobiłem sobie małą przerwę i łapałem troszkę kąpieli słonecznych. U mnie już od ładnych paru dni nastała naprawdę prawdziwa wiosna i jest bardzo cieplutko :) 
Mam nadzieję , że do Was też już taka zawitała. A jeśli nie to może ją pogonię tymi zdjęciami , które ostatnio udało mi się zrobić na spacerkach


A tutaj jeszcze taka mała ciekawostka :)


pod innym kontem  
oraz zbliżenia :)

 To nie są oczywiście wszystkie fotki , które zrobiłem :) Pozostałe możecie zobaczyć w mojej galerii zdjęć nr 4 a link do niej znajduje się w bocznej szpalcie. Album z najnowszymi fotkami ma tytuł : wiosna cd2 

Poprosiłem Was również o pomoc związaną z zadaniem mi pytań , bo muszę napisać o sobie 7 faktów.
Nie jest łatwo pisać o sobie i póki co zadaliście cztery pytania. Poczekam jeszcze chwilkę , a nóż widelec cosik wymyślicie jesio :)  A jak nie no to trudno , odpowiem na te co są i coś wymyśle do napisania o sobie oraz przyznam te wyróżnienie innym blogom.

A jeśli chodzi  o hafty to póki co , dziergam konia i jako tako mi to idzie :) Ale nie moi mili , nie zdradzę Wam teraz ile już jest :P Musicie cierpliwie poczekać , ale znając mnie to pewnie nie długo to nastąpi :)
 

6 komentarzy:

 1. Pozdrawiam serdecznie . Fotki piękne i wiosna zapewne cudna u ciebie , u nas różnie to bywa . Miło że jesteś już bałam się że zrezygnowałeś.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna wiosna, tylko pozazdrościć, ale i u nas powoli rozkwita kolorami.

  OdpowiedzUsuń
 3. zdjecia superanckie oddaja poczatki wiosny:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak chcę przypmnieć sobie, jak wygląda wiosna, zaglądam na bloga Sebastiana, oglądam zdjęcia z przyjemnością. Gratuluję, posiadasz wiele talentów i zdolności. Pytanie - dlaczego przewijasz muliny, mnie jest szkoda na to czasu, ile to krzyżyków można w tym czasie wyhaftować.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiosna...któż jej nie pragnie:)
  U Ciebie widać ,ją już naprawdę w pełnej krasie.
  Wspaniałe fotki:)
  Pozdrawiam
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 6. dlaczego Twój blog się trzęsie?

  OdpowiedzUsuń